Ing. Mgr. Klaudia Ilčíková

Veronika Cahojová

"Pán Slušňák dobrý večer prajem! Volala som Vám, chcela som sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásny koberec. Dnes prišiel a už sa z neho vytešujem, je ešte krajší, ako som si predstavovala a farba je TOP takú som presne chcela. Želám Vám z celého srdca kopec spokojných zákazníkov a nech sa Vám v práci darí.."

Dominik Vnenčák

Martina Pozníková

"Ďakujem krásne! Deti sú z neho nadšene, že aký je mäkučký. Krásny a kvalitný koberec pre deti do detskej izby. Rýchla komunikácia a doba dodania hneď na druhy deň, určite odporúčam!"

Dominik Vnenčák

Anna Anka Lasceková

"Dobrý deň ešte raz ďakujem za koberčeky… Sú Top … Veľké ďakujem.. Za vašu ochotu.. Ste super… Super komunikácia s Vami… Nebudú moje posledné."

Ing. Mgr. Klaudia Ilčíková

Božena Gabrišová

"Už je na mieste v kuchyni a zajtra druhy na chate ďakujem sú dobre. No je trosku dlhší ako starý ale som spokojná je veľmi pekný ešte raz ďakujem!"

Dominik Vnenčák

Vitalij Ivanovič Čabala

"A my to už mame po dome… A páčia sa, sú krásne! Super!!! Ďakujem pekne. Všetko krásne Vám prajem! A tešte ľudí, tak to ako aj nás naďalej! Veľa zdaru vo Vašej práci a v živote Vám želám!!!"

Dominik Vnenčák

Marta Bartová

 "Ďakujem za seriózne a ústretové jednanie, milú komunikáciu , skvelý tovar a bleskove doručenie. Myslím, že priezvisko plne vystihuje jeho majiteľa. Ďakujem, Marta"